Avalon Strona Główna
FAQFAQ  IRCIRC  Zanim zadasz pytanie - POSZUKAJ NA NIE ODPOWIEDZI!  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Avalon Strona Główna
Avalon - Warunki Rejestracji

Zasady obowiązujące na forum:

1. Na forum piszemy zrozumiale i po polsku. Nie wymagamy absolutnej poprawności w waszych wypowiedziach, ale postarajcie się, żeby były one czytelne. Osobom, które mają problemy z polszczyzną sugerujemy sprawdzanie błędów w Wordzie przed wysłaniem wiadomości.

2. Na forum obowiązuje netykieta oraz ogólnie pojęta kultura osobista. Nie bluzgajcie i nie obrażajcie innych.

3. Jak sama nazwa wskazuje, forum dyskusyjne służy do dyskusji. Krótkie jednozdaniowce, które nic nie wnoszą do dyskusji nie są mile widziane. Gdy wyrażacie swoje opinie, to starajcie się je jakoś uzasadniać. Post "Lubię Wolverine'a, bo go lubię od zawsze i jest fajny" nie stanie się początkiem ciekawej dyskusji i możecie sobie darować tego typu wypowiedzi. Z kolei post "Lubię Wolverine'a odkąd przeczytałem historię xxx, w której..." daje możliwość polemiki i jest mile widziany.

4. Nadużywanie emotikonów, wykrzykników, znaków zapytania, kolorów, dużych czcionek, pogrubionej, pochylonej lub podkreślonej czcionki oraz inne przejawy niedojrzałości będą tępione.

5. Pisanie dwóch lub więcej postów pod rząd, gdy nie jest to uzasadnione, jest zabronione. Używajcie opcji "Edytuj".

6. Nie umieszczajcie linków do zeskanowanych komiksów oraz innych nielegalnych materiałów.

7. Zakazane jest:
- pisanie wiadomości w całości nie na temat;
- pisanie wiadomości w części nie na temat;
- odpowiadanie na wiadomości nie na temat.

Wątek, w którym pojawi się wiadomość nie na temat, może zostać zamknięty na czas nieokreślony.

8. Prywatne rozmowy prowadźcie przez PW.

9. Przed założeniem tematu sprawdźcie, czy podobny już nie istnieje (migający przycisk "Szukaj" na górze ekranu). Jeżeli temat, w ktorym chcemy się wypowiedzieć istnieje, ale jest zablokowany, to załóżcie nowy.

10. Nazwy tematów dobierajcie sensownie. Tematy o nazwie typu "Pytanie" albo "Prośba" mogą być zamykane bez sprawdzania ich zawartości.

11. Tematy reklamujące wasze strony możecie umieszczać w dziale Inne. Jeśli zamieszczacie link do waszej strony/forum, to podajcie na niej link do Avalonu. Umieszczanie linków do komercyjnych serwisów możliwe jest tylko po wcześniejszej konsultacji z administracją forum.

12. Jeśli chcecie zaprezentować jakiś obrazek o dużej rozdzielczości, to umieśćcie go w spoiler tagach.

13. Przestrzegajcie zasad spoilerowania.

14. Skargi na innych użytkowników forum możecie przesyłać przez PW/mail do administracji. Nie zakładajcie do tego tematów na forum. Nie wyręczajcie moderatorów i nie upominajcie użytkowników.

15. Nie kasujemy na prośbę użytkownika postów ani tematów.

16. Zakładanie kilku profilów naraz jest zabronione.

17. W przypadku łamania powyższego regulaminu użytkownik otrzyma ostrzeżenie, a w przypadku recydywy zostanie zbanowany. W drastycznych przypadkach łamania regulaminu użytkownik może być zbanowany bez wcześniejszego udzielania ostrzeżeń. O tym, na jak długo użytkownik zostanie zbanowany, decydują administratorzy.

18. Publiczne komentowanie decyzji adminów lub moderatorów jest zabronione. Ewentualne uwagi można zgłaszać używając PW.

19. Nasze forum jest forum prywatnym. Dostep do niego mają tylko osoby zarejestrowane. Każda osoba, która decyduje się na rejestrację akceptuje powyższy regulamin. Nieznajomość reguł panujących na forum nie zwalnia od ich przestrzegania. W przypadku wątpliwości co do interpretacji regulaminu zdanie administratorów oraz moderatorów jest decydujące.

Skrypt tego forum wykorzystuje cookies do przechowywania informacji na twoim komputerze. Te cookies nie zawierają żadnych informacji, które podałeś i służą jedynie ułatwieniu korzystania z forum. Adres email jest wykorzystywany jedynie dla potwierdzenia podanych informacji oraz hasła (i dla przesłania nowego hasła, gdybyś zapomniał stare).

Klikając odnośnik Rejestracja na dole zgadzasz się na te warunki.
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group